0 dizell EUR.

Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Viti: 2013 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 200 000 - 249 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Kosovare Lloji i.

Opel Astra. Shume ekonomike (400 Leke / 100 Km) Cmimi 1500.

.

com.

6 Benzin behet 100% me gas E ardhur nga Zvicra E targuar me dokumenta te paguara Kambio manual 221. Eksploro njoftimet ne MerrJep. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe.

Gjendje: I përdorur - Si i ri Viti: 2006 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 150 000 - 159 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Të huaja Lloji i njoftimit: Shitet Njoftim nga: Person fizik.

Shikime: 1836. 4. .

VITI : 2014. com.

Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe.

.

VITI : 2014. 1 800 EUR.

7 CDTI VITI 2017 I DOGANUR 169000 KM. Opel Astra h Automatik 2009 EUR.

com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

VITI : 2014. Opel, Astra në gjithë Kosovën; Publikuar: Maj 20 2023 07:55. ME DOGAN TE.

opel astra j Të gjitha Makina Vetura Opel. 1 EUR (Çmimi) Benzin Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar. Offiziell vorgestellt wurde die Baureihe als fünftüriges Schrägheck-Modell am 13. . New Opel and used Opel on sale by Port Louis, Mauritius Opel dealers. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Astra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe.

astra 2005 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe.

Im Vereinigten Königreich wird er als Vauxhall Astra. KM TE GARANTUARA.

Letrat deri ne korrik Kolaudimi deri 2024 Gomat te rreja.

4 Benzin - Gas i shenuar ne leje qarkullimi Viti : 1998 Kamio: Manuale Disponon Kondicioner ne gjendje pune, Xhamet e pare Elektrike.

Gjendje shume te mire, sherbimet e sapo bera.

fc-falcon">Opel Astra.

Shikime: 9.